Dames 5 (Senioren)

 4e Klasse A
Code Datum Tijd Teams Zaal Uitslag
D4A-KL 05-10-2019 14:00u. Vrivo DS5 HVC DS5 de Stamper4 – 0
D4A-JK 11-10-2019 19:15u. Polstars DS3 Vrivo DS5 de Pol4 – 0
D4A-KI 19-10-2019 14:00u. Vrivo DS5 ISIVOL DS4 de Stamper0 – 4
D4A-KA 25-10-2019 19:15u. Vrivo DS5 HVC DS4 de Stamper0 – 4
D4A-HK 31-10-2019 19:00u. Twente '05 DS6 Vrivo DS5 Pathmoshal0 – 4
D4A-KG 09-11-2019 16:00u. Vrivo DS5 Time Out'75 DS5 de Stamper3 – 2
D4A-KE 30-11-2019 14:00u. Vrivo DS5 Fysio Engbersen Aastad DS4 de Stamper0 – 4
D4A-DK 06-12-2019 19:00u. LEDnovate Esch Stars DS4 Vrivo DS5 't Eschhoes4 – 0
D4A-KC 14-12-2019 14:00u. Vrivo DS5 De Pallegarste DS2 de Stamper1 – 3
D4A-AK 10-01-2020 21:00u. HVC DS4 Vrivo DS5 de Beukenhage3 – 1
D4A-LK 17-01-2020 21:00u. HVC DS5 Vrivo DS5 de Beukenhage
D4A-IK 31-01-2020 21:15u. ISIVOL DS4 Vrivo DS5 't Meuken
D4A-BK 07-02-2020 21:15u. Dynamiek DS3 Vrivo DS5 Mossendam
D4A-KH 08-02-2020 14:00u. Vrivo DS5 Twente '05 DS6 de Stamper
D4A-KJ 15-02-2020 14:00u. Vrivo DS5 Polstars DS3 de Stamper
D4A-GK 28-02-2020 20:30u. Time Out'75 DS5 Vrivo DS5 Sporthal Dr. Quantstraat
D4A-EK 21-03-2020 18:00u. Fysio Engbersen Aastad DS4 Vrivo DS5 Windmolenbroek
D4A-KD 28-03-2020 12:00u. Vrivo DS5 LEDnovate Esch Stars DS4 de Stamper
D4A-CK 03-04-2020 19:00u. De Pallegarste DS2 Vrivo DS5 Gymzaal van Alewijkstraat
D4A-KB 18-04-2020 16:00u. Vrivo DS5 Dynamiek DS3 de Stamper
Updated: 17-01-'20

 4e Klasse A
Team Wedstrijden Punten Sets voor / tegen Punten voor / tegen Opmerking
1. ISIVOL DS 4 11 49 39 / 6 1105 / 753
2. Polstars DS 3 10 40 32 / 9 991 / 691
3. HVC DS 4 11 39 32 / 14 1011 / 889
4. Fysio Engbersen Aastad DS 4 10 37 30 / 11 944 / 692
5. Twente '05 DS 6 12 23 20 / 30 1003 / 1127
6. LEDnovate Esch Stars DS 4 10 22 20 / 23 897 / 931
7. De Pallegarste DS 2 10 20 16 / 25 802 / 872
8. Time Out'75 DS 5 9 18 16 / 24 820 / 862
9. HVC DS 5 11 17 15 / 31 882 / 1009
10. Vrivo DS 5 10 15 13 / 28 759 / 916
11. Dynamiek DS 3 8 0 0 / 32 328 / 800
Updated: 17-01-'20

 4e Klasse A
    trainen: MA 19:15U-20:30U(HAL 2) / WO 19:45U-21:45U(HAL 2)
 
Trainer(s):
Cobi Pape
 
Spelers:
Corinne Reekers
Ilse Nobel
Irene Hekkelman
Linda Wessels
Marieke Kroese
Marjolein Bramer
Wilmy Nijland
Yvonne Abbink

Shirtsponsor :