Dames 5 (Dames Senioren)

 Dames 4e Klasse A
Code Datum Tijd Teams Zaal Uitslag
D4A-DI 22-09-2018 15:00u. Vrivo DS5 Unisson DS1 de Stamper0 – 4
D4A-HD 28-09-2018 19:00u. Lutheria DS6 Vrivo DS5 De Luttermolen4 – 0
D4A-DG 06-10-2018 15:00u. Vrivo DS5 Mintonette DS1 de Stamper0 – 4
D4A-FD 12-10-2018 19:15u. Tornado Geesteren DS7 Vrivo DS5 De Ransuil3 – 1
D4A-DE 20-10-2018 12:45u. Vrivo DS5 Twente '05 DS5 de Stamper
D4A-LD 02-11-2018 19:00u. De Pallegarste DS2 Vrivo DS5 Gymzaal van Alewijkstraat
D4A-JD 08-11-2018 19:45u. Weghorst Makelaardij WVC Volley DS4 Vrivo DS5 Dikkenshal
D4A-CD 09-11-2018 20:00u. Apollo 8 DS11 Vrivo DS5 de Veste
D4A-DB 16-11-2018 21:00u. Vrivo DS5 ATC DS2 de Stamper
D4A-AD 23-11-2018 21:00u. TVO DS3 Vrivo DS5 Geertman
D4A-DK 08-12-2018 11:00u. Vrivo DS5 HVC DS3 de Stamper
D4A-DH 12-01-2019 13:30u. Vrivo DS5 Lutheria DS6 de Stamper
D4A-GD 18-01-2019 19:00u. Mintonette DS1 Vrivo DS5 't Mossink
D4A-DF 26-01-2019 15:00u. Vrivo DS5 Tornado Geesteren DS7 de Stamper
D4A-ED 02-02-2019 13:00u. Twente '05 DS5 Vrivo DS5 Pathmoshal
D4A-DL 09-02-2019 16:30u. Vrivo DS5 De Pallegarste DS2 de Stamper
D4A-DC 15-02-2019 21:00u. Vrivo DS5 Apollo 8 DS11 de Stamper
D4A-BD 08-03-2019 19:00u. ATC DS2 Vrivo DS5 Veldwijk
D4A-DA 16-03-2019 15:00u. Vrivo DS5 TVO DS3 de Stamper
D4A-KD 22-03-2019 21:00u. HVC DS3 Vrivo DS5 de Beukenhage
D4A-DJ 06-04-2019 15:00u. Vrivo DS5 Weghorst Makelaardij WVC Volley DS4 de Stamper
D4A-ID 13-04-2019 16:00u. Unisson DS1 Vrivo DS5 Gymzaal Boekelo
Updated: 18-10-'18

 Dames 4e Klasse A
Team Wedstrijden Punten Sets voor / tegen Punten voor / tegen Opmerking
1. Tornado Geesteren DS 7 4 19 15 / 1 400 / 277
2. Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 4 4 16 13 / 4 390 / 323
3. Lutheria DS 6 4 14 12 / 5 384 / 322
4. Apollo 8 DS 11 4 14 12 / 6 404 / 362
5. Mintonette DS 1 4 13 11 / 6 377 / 336
6. Unisson DS 1 2 10 8 / 0 200 / 103
7. ATC DS 2 4 8 7 / 10 354 / 354
8. TVO DS 3 2 4 3 / 5 161 / 190
9. De Pallegarste DS 2 4 4 4 / 13 341 / 386
10. HVC DS 3 4 4 3 / 13 293 / 386
11. Twente '05 DS 5 4 3 3 / 14 280 / 402
12. Vrivo DS 5 4 1 1 / 15 257 / 400
Updated: 18-10-'18

 Dames 4e Klasse A
    trainen: Ma 19:15u-20:30u(Hal 2) / Wo 19:30u-20:45u(Hal 2)
 
Trainer(s):
Cobi Pape
 
Spelers:
Corinne Reekers
Emma Fokke
Esther Fokke-Reinders
Hiba Altohme
Ilse Nobel
Irene Hekkelman
José Scheltens-Bretveld
Linda Wessels
Marjolein Bramer
Wilmy Nijland
Yvonne Abbink

Shirtsponsor :