DS 4 (Senioren)

 4e Klasse D
Code Datum Tijd Teams Zaal Uitslag
D4D-BK 20-09-2019 20:00u. Apollo 8 DS12 Vrivo DS4 de Veste0 – 4
D4D-KA 27-09-2019 21:15u. Vrivo DS4 Dynamiek DS2 de Stamper3 – 1
D4D-KL 05-10-2019 16:00u. Vrivo DS4 Harambee DS8 de Stamper4 – 0
D4D-JK 11-10-2019 19:00u. SVH VC DS5 Vrivo DS4 de Voordam0 – 4
D4D-KI 18-10-2019 21:15u. Vrivo DS4 Twente '05 DS5 de Stamper3 – 1
D4D-HK 02-11-2019 14:00u. Pollux DS2 Vrivo DS4 Vondersweyde2 – 3
D4D-KG 08-11-2019 21:15u. Vrivo DS4 Volley '68 DS5 de Stamper4 – 0
D4D-FK 15-11-2019 19:00u. Harambee DS7 Vrivo DS4 Universitair Sportcentrum0 – 4
D4D-KE 29-11-2019 21:15u. Vrivo DS4 Flash Stars DS3 de Stamper3 – 1
D4D-DK 06-12-2019 19:00u. Devoc DS5 Vrivo DS4 de Reiger1 – 3
D4D-KC 13-12-2019 21:15u. Vrivo DS4 Unisson DS2 de Stamper
D4D-AK 10-01-2020 19:30u. Dynamiek DS2 Vrivo DS4 Mossendam
D4D-LK 18-01-2020 13:30u. Harambee DS8 Vrivo DS4 Universitair Sportcentrum
D4D-IK 01-02-2020 15:00u. Twente '05 DS5 Vrivo DS4 Pathmoshal
D4D-KH 07-02-2020 21:15u. Vrivo DS4 Pollux DS2 de Stamper
D4D-KJ 15-02-2020 14:00u. Vrivo DS4 SVH VC DS5 de Stamper
D4D-GK 07-03-2020 17:00u. Volley '68 DS5 Vrivo DS4 de Spil
D4D-KF 13-03-2020 21:15u. Vrivo DS4 Harambee DS7 de Stamper
D4D-EK 20-03-2020 21:00u. Flash Stars DS3 Vrivo DS4 De Gaarf
D4D-KD 27-03-2020 21:15u. Vrivo DS4 Devoc DS5 de Stamper
D4D-CK 31-03-2020 21:00u. Unisson DS2 Vrivo DS4 Gymzaal Boekelo
D4D-KB 17-04-2020 21:15u. Vrivo DS4 Apollo 8 DS12 de Stamper
Updated: 08-12-'19

 4e Klasse D
Team Wedstrijden Punten Sets voor / tegen Punten voor / tegen Opmerking
1. Vrivo DS 4 10 44 35 / 6 980 / 769
2. Dynamiek DS 2 10 39 33 / 10 1002 / 806
3. Pollux DS 2 9 37 31 / 8 916 / 669
4. Harambee DS 7 8 28 22 / 11 739 / 657
5. Volley '68 DS 5 8 22 19 / 16 744 / 720
6. Flash Stars DS 3 9 22 20 / 21 866 / 855
7. Twente '05 DS 5 10 18 15 / 26 833 / 912
8. Harambee DS 8 8 17 16 / 20 740 / 770
9. Apollo 8 DS 12 10 17 15 / 27 847 / 929
10. Devoc DS 5 8 14 12 / 22 668 / 774
11. Unisson DS 2 9 9 8 / 29 657 / 870
12. SVH VC DS 5 9 3 3 / 33 625 / 886
Updated: 08-12-'19

 4e Klasse D
    trainen: MA 19:45U-21:15U(HAL 1) / WO 19:45U-21:45U(HAL 2)
 
Trainer(s):
Andy de Bont
 
Spelers:
Angelique Baas
Anouk Baas
Eva Zomer
Lian Reekers
Lianne Kippers
Linda Jaspers-Faijer
Lisanne Post
Lisanne Vrielink
Stephanie Lohuis

Shirtsponsor :