Dames 2 (Dames Senioren)
Kampioen_1
Kampioen_2
Kampioen_3

 Dames 2e Klasse A
Code Datum Tijd Teams Zaal Uitslag
D2A-GE 29-09-2017 21:00u. Vrivo DS2 Fellini Vips DS1 de Stamper4 – 0
D2A-DG 07-10-2017 15:30u. Rivo Rijssen DS5 Vrivo DS2 Reggehal0 – 4
D2A-GC 13-10-2017 21:00u. Vrivo DS2 Wevo 70 DS5 de Stamper4 – 0
D2A-BG 31-10-2017 19:30u. SVH VC DS1 Vrivo DS2 de Voordam0 – 4
D2A-GJ 24-11-2017 21:00u. Vrivo DS2 Devoc DS2 de Stamper4 – 0
D2A-IG 01-12-2017 20:00u. Ecare Apollo 8 DS7 Vrivo DS2 de Veste0 – 4
D2A-GH 08-12-2017 21:00u. Vrivo DS2 Lutheria DS3 de Stamper3 – 1
D2A-EG 11-01-2018 20:00u. Fellini Vips DS1 Vrivo DS2 Pathmoshal0 – 4
D2A-KG 12-01-2018 19:15u. Polstars DS2 Vrivo DS2 de Pol0 – 4
D2A-GD 19-01-2018 21:00u. Vrivo DS2 Rivo Rijssen DS5 de Stamper4 – 0
D2A-CG 26-01-2018 19:30u. Wevo 70 DS5 Vrivo DS2 Sporthal 't Trefpunt0 – 4
D2A-GL 31-01-2018 20:15u. Vrivo DS2 Twente-Sparta DS1 de Stamper4 – 0
D2A-GB 14-02-2018 20:15u. Vrivo DS2 SVH VC DS1 de Stamper4 – 0
D2A-GK 09-03-2018 21:00u. Vrivo DS2 Polstars DS2 de Stamper4 – 0
D2A-JG 16-03-2018 21:00u. Devoc DS2 Vrivo DS2 de Reiger1 – 3
D2A-GI 23-03-2018 21:00u. Vrivo DS2 Ecare Apollo 8 DS7 de Stamper4 – 0
D2A-HG 06-04-2018 20:00u. Lutheria DS3 Vrivo DS2 De Luttermolen0 – 4
D2A-LG 14-04-2018 16:00u. Twente-Sparta DS1 Vrivo DS2 de Brug1 – 3
Updated: 23-04-'18

 Dames 2e Klasse A
Team Wedstrijden Punten Sets voor / tegen Punten voor / tegen Opmerking
1. Vrivo DS 2 18 87 69 / 3 1794 / 1091
2. Lutheria DS 3 18 70 57 / 18 1747 / 1346
3. Twente-Sparta DS 1 18 63 52 / 23 1695 / 1488 Ziet af van event...
4. Ecare Apollo 8 DS 7 18 56 46 / 29 1650 / 1550
5. Devoc DS 2 18 52 42 / 31 1613 / 1474
6. Fellini Vips DS 1 18 48 39 / 35 1597 / 1557
7. Polstars DS 2 18 25 22 / 53 1429 / 1739
8. Wevo 70 DS 5 18 20 20 / 58 1418 / 1819
9. Rivo Rijssen DS 5 18 19 17 / 58 1384 / 1789
10. SVH VC DS 1 18 10 10 / 66 1351 / 1825
Updated: 23-04-'18

 Dames 2e Klasse A
    trainen: Wo:19.45-21.45u (HAL 2)
 
Trainer(s):
Sjaak de Koning
 
Spelers:
Christy Meijerink
Eline Boswinkel
Elise Smelt
Helen Bolhuis
Janneke Egbertsen-Holland
Jill Berkhof-Mulderij
Josien Waterink
Marike Bisschop
Marjolein Meijerink
Monique Slaat

Teamsponsor :