DS 2 (Senioren)

 2e Klasse C
Code Datum Tijd Teams Zaal Uitslag
D2C-CJ 20-09-2019 19:30u. Weghorst Makelaardij WVC Volley DS3 Vrivo DS2 Dikkenshal3 – 1
D2C-JH 27-09-2019 21:15u. Vrivo DS2 LEDnovate Esch Stars DS2 de Stamper3 – 1
D2C-AJ 05-10-2019 16:45u. Wevo 70 DS4 Vrivo DS2 Sporthal 't Trefpunt2 – 3
D2C-JK 11-10-2019 21:15u. Vrivo DS2 TiMaX/DeVoKo DS3 de Stamper0 – 4
D2C-JL 18-10-2019 21:15u. Vrivo DS2 Harambee DS2 de Stamper1 – 3
D2C-IJ 26-10-2019 12:00u. Havoc DS3 Vrivo DS2 De Bouwmeester3 – 2
D2C-GJ 15-11-2019 20:30u. Tornado Geesteren DS4 Vrivo DS2 De Ransuil0 – 4
D2C-JB 22-11-2019 21:15u. Vrivo DS2 Time Out'75 DS2 de Stamper4 – 0
D2C-JF 29-11-2019 21:15u. Vrivo DS2 Flash Stars DS1 de Stamper3 – 1
D2C-EJ 06-12-2019 21:00u. SVH VC DS1 Vrivo DS2 de Voordam3 – 1
D2C-JD 13-12-2019 21:15u. Vrivo DS2 Apollo 8 DS8 de Stamper
D2C-HJ 03-01-2020 19:00u. LEDnovate Esch Stars DS2 Vrivo DS2 't Eschhoes
D2C-JA 17-01-2020 21:15u. Vrivo DS2 Wevo 70 DS4 de Stamper
D2C-KJ 25-01-2020 13:00u. TiMaX/DeVoKo DS3 Vrivo DS2 Dorper Esch
D2C-LJ 01-02-2020 13:30u. Harambee DS2 Vrivo DS2 Universitair Sportcentrum
D2C-JI 07-02-2020 21:15u. Vrivo DS2 Havoc DS3 de Stamper
D2C-BJ 14-02-2020 20:30u. Time Out'75 DS2 Vrivo DS2 Sporthal Dr. Quantstraat
D2C-JG 13-03-2020 21:15u. Vrivo DS2 Tornado Geesteren DS4 de Stamper
D2C-FJ 20-03-2020 19:15u. Flash Stars DS1 Vrivo DS2 De Gaarf
D2C-JE 27-03-2020 21:15u. Vrivo DS2 SVH VC DS1 de Stamper
D2C-DJ 03-04-2020 20:00u. Apollo 8 DS8 Vrivo DS2 de Veste
D2C-JC 17-04-2020 21:15u. Vrivo DS2 Weghorst Makelaardij WVC Volley DS3 de Stamper
Updated: 08-12-'19

 2e Klasse C
Team Wedstrijden Punten Sets voor / tegen Punten voor / tegen Opmerking
1. TiMaX/DeVoKo DS 3 9 38 30 / 7 886 / 703
2. SVH VC DS 1 10 38 31 / 12 990 / 832
3. Harambee DS 2 9 32 27 / 12 907 / 750
4. Weghorst Makelaardij WVC Volley DS 3 9 30 26 / 14 919 / 831
5. Vrivo DS 2 10 26 22 / 20 917 / 842
6. Wevo 70 DS 4 10 25 23 / 22 919 / 941
7. Flash Stars DS 1 10 23 20 / 24 895 / 969
8. Tornado Geesteren DS 4 10 22 19 / 25 883 / 972
9. Apollo 8 DS 8 8 21 19 / 17 759 / 735
10. Havoc DS 3 11 15 14 / 33 912 / 1058
11. LEDnovate Esch Stars DS 2 9 11 10 / 27 753 / 836
12. Time Out'75 DS 2 9 4 4 / 32 623 / 894
Updated: 08-12-'19

 2e Klasse C
    trainen: MA 19:45U-21:45U(HAL 1) / WO 19:45U-21:45U(HAL 2)
 
Trainer(s):
michael Tuasela
Pedro Timmer
 
Spelers:
Anne de Bont
Elise Horst
Fleur Bos
Laura de Bont 
Lotte van Mispelaar
Naomi Pruim
Noëlle Snippe
 : Aanvoerder(s) 

Shirtsponsor :