Heren 2 (Heren Senioren)

 Heren 1e Klasse A
Code Datum Tijd Teams Zaal Uitslag
H1A-BK 22-09-2018 15:00u. Vrivo HS2 Avanti HS1 de Stamper1 – 3
H1A-JB 28-09-2018 19:00u. SVH VC HS1 Vrivo HS2 Sporthal Het Ravijn3 – 1
H1A-BI 06-10-2018 15:00u. Vrivo HS2 Holyoke HS1 de Stamper3 – 1
H1A-HB 13-10-2018 17:00u. Rosstars HS2 Vrivo HS2 De Rossweide3 – 1
H1A-BG 20-10-2018 12:45u. Vrivo HS2 Krekkers HS1 de Stamper
H1A-FB 02-11-2018 20:00u. TiMaX/DeVoKo HS1 Vrivo HS2 Dorper Esch
H1A-BE 10-11-2018 15:00u. Vrivo HS2 Webton Hengelo HS3 de Stamper
H1A-DB 17-11-2018 13:30u. Harambee HS3 Vrivo HS2 Universitair Sportcentrum
H1A-BC 24-11-2018 12:00u. Vrivo HS2 Mare Volley HS1 de Stamper
H1A-LB 07-12-2018 21:00u. RAS-H HS1 Vrivo HS2 De Els
H1A-AB 14-12-2018 21:00u. ATC HS1 Vrivo HS2 Veldwijk
H1A-BJ 12-01-2019 13:30u. Vrivo HS2 SVH VC HS1 de Stamper
H1A-IB 19-01-2019 17:00u. Holyoke HS1 Vrivo HS2 de Zomp
H1A-BH 26-01-2019 15:00u. Vrivo HS2 Rosstars HS2 de Stamper
H1A-GB 01-02-2019 21:15u. Krekkers HS1 Vrivo HS2 De Haambrink
H1A-BF 09-02-2019 16:30u. Vrivo HS2 TiMaX/DeVoKo HS1 de Stamper
H1A-EB 15-02-2019 21:00u. Webton Hengelo HS3 Vrivo HS2 Veldwijk
H1A-BD 09-03-2019 15:00u. Vrivo HS2 Harambee HS3 de Stamper
H1A-CB 15-03-2019 20:00u. Mare Volley HS1 Vrivo HS2 Sportzaal de Mare
H1A-BL 23-03-2019 15:00u. Vrivo HS2 RAS-H HS1 de Stamper
H1A-BA 06-04-2019 15:00u. Vrivo HS2 ATC HS1 de Stamper
H1A-KB 13-04-2019 16:00u. Avanti HS1 Vrivo HS2 De Beemd
Updated: 18-10-'18

 Heren 1e Klasse A
Team Wedstrijden Punten Sets voor / tegen Punten voor / tegen Opmerking
1. Rosstars HS 2 4 16 13 / 4 411 / 357
2. Avanti HS 1 4 14 11 / 6 387 / 355
3. Krekkers HS 1 4 13 12 / 7 410 / 360
4. SVH VC HS 1 4 12 11 / 8 415 / 408
5. Holyoke HS 1 3 10 8 / 4 278 / 259
6. TiMaX/DeVoKo HS 1 4 9 8 / 10 368 / 400
7. Harambee HS 3 3 8 8 / 7 308 / 316
8. RAS-H HS 1 3 7 6 / 7 293 / 282
9. Vrivo HS 2 4 7 6 / 10 342 / 378
10. Webton Hengelo HS 3 4 6 6 / 12 370 / 398
11. ATC HS 1 3 4 4 / 9 265 / 303
12. Mare Volley HS 1 4 4 4 / 13 361 / 392
Updated: 18-10-'18

 Heren 1e Klasse A
    trainen: Ma 19:45u-21:45u(Hal 1)
 
Trainer(s):
Bertus de Jong
 
Spelers:
Bart Meijer
Fabio Masiello
Hanco Aalderink
Jeroen Schoemaker
Job Abbink
Koen Smelt
Nick Ekkel
Sjors Termorshuizen
Wout Smelt

Shirtsponsor :