Heren 2 (Senioren)

 2e Klasse A
Code Datum Tijd Teams Zaal Uitslag
H2A-KA 26-09-2019 21:00u. Twente '05 HS4 Vrivo HS2 Pathmoshal1 – 3
H2A-AJ 05-10-2019 14:00u. Vrivo HS2 Amicitia HS1 de Stamper4 – 0
H2A-IA 12-10-2019 14:00u. Apollo 8 HS6 Vrivo HS2 de Veste1 – 3
H2A-AH 19-10-2019 14:00u. Vrivo HS2 Time Out'75 HS3 de Stamper4 – 0
H2A-AK 26-10-2019 14:00u. Vrivo HS2 Twente '05 HS4 de Stamper3 – 1
H2A-GA 01-11-2019 20:00u. TiMaX/DeVoKo HS2 Vrivo HS2 Dorper Esch0 – 4
H2A-AF 09-11-2019 16:00u. Vrivo HS2 Vips Bardot HS4 de Stamper4 – 0
H2A-EA 16-11-2019 15:30u. Fysio Engbersen Aastad HS3 Vrivo HS2 Windmolenbroek1 – 3
H2A-LA 23-11-2019 11:30u. Harambee HS5 Vrivo HS2 Universitair Sportcentrum0 – 4
H2A-AD 30-11-2019 14:00u. Vrivo HS2 Twente '05 HS5 de Stamper4 – 0
H2A-CA 06-12-2019 21:15u. ISIVOL HS1 Vrivo HS2 't Meuken3 – 1
H2A-AB 14-12-2019 14:00u. Vrivo HS2 Webton Hengelo HS4 de Stamper4 – 0
H2A-JA 18-01-2020 13:00u. Amicitia HS1 Vrivo HS2 Pathmoshal0 – 4
H2A-HA 31-01-2020 19:30u. Time Out'75 HS3 Vrivo HS2 Sporthal Dr. Quantstraat1 – 3
H2A-AG 08-02-2020 14:00u. Vrivo HS2 TiMaX/DeVoKo HS2 de Stamper4 – 0
H2A-AI 15-02-2020 14:00u. Vrivo HS2 Apollo 8 HS6 de Stamper4 – 0
H2A-FA 05-03-2020 21:00u. Vips Bardot HS4 Vrivo HS2 Pathmoshal
H2A-AE 14-03-2020 16:00u. Vrivo HS2 Fysio Engbersen Aastad HS3 de Stamper
H2A-DA 19-03-2020 21:00u. Twente '05 HS5 Vrivo HS2 Pathmoshal
H2A-AC 28-03-2020 12:00u. Vrivo HS2 ISIVOL HS1 de Stamper
H2A-BA 03-04-2020 21:00u. Webton Hengelo HS4 Vrivo HS2 Veldwijk
H2A-AL 18-04-2020 16:00u. Vrivo HS2 Harambee HS5 de Stamper
Updated: 18-02-'20

 2e Klasse A
Team Wedstrijden Punten Sets voor / tegen Punten voor / tegen Opmerking
1. ISIVOL HS 1 16 74 59 / 6 1601 / 1120
2. Vrivo HS 2 16 71 56 / 8 1561 / 1186
3. Twente '05 HS 4 17 66 54 / 16 1642 / 1307
4. TiMaX/DeVoKo HS 2 15 51 41 / 20 1409 / 1215 Geen recht op pro...
5. Fysio Engbersen Aastad HS 3 15 38 31 / 31 1356 / 1373
6. Harambee HS 5 16 35 31 / 38 1496 / 1484
7. Time Out'75 HS 3 15 33 28 / 34 1301 / 1372
8. Apollo 8 HS 6 16 32 26 / 40 1372 / 1500
9. Twente '05 HS 5 16 25 20 / 44 1214 / 1482
10. Webton Hengelo HS 4 16 21 19 / 48 1338 / 1566
11. Amicitia HS 1 16 19 17 / 50 1329 / 1597
12. Vips Bardot HS 4 16 10 10 / 57 1198 / 1615
Updated: 18-02-'20

 2e Klasse A
    trainen: MA 20:15U-22:15U(HAL 2)
 
Trainer(s):
Bertus de Jong
 
Spelers:
Bart Meijer
Fabio Masiello
Hanco Aalderink
Job Abbink
Koen Smelt
michael Tuasela
Nick Ekkel
Robert Pezy
Ruud Kager

Shirtsponsor :