Meisjes MC 2 (C-Jeugd)

 Meisjes C 2e Klasse D Tweede helft
Code Datum Tijd Teams Zaal Uitslag
MC2D2-EB 08-02-2020 14:00u. Vrivo MC2 Holyoke MC1 de Stamper1 – 3
MC2D2-BE 07-03-2020 14:30u. Holyoke MC1 Vrivo MC2 de Zomp
MC2D2-ED 14-03-2020 16:00u. Vrivo MC2 Tornado Geesteren MC4 de Stamper
MC2D2-FE 21-03-2020 15:00u. Weghorst Makelaardij WVC Volley MC1 Vrivo MC2 Dikkenshal
MC2D2-EC 28-03-2020 12:00u. Vrivo MC2 Springendal-Set-Up`65 MC3 de Stamper
MC2D2-AE 04-04-2020 11:30u. Fysio Engbersen Aastad MC2 Vrivo MC2 Windmolenbroek
MC2D2-EF 18-04-2020 14:00u. Vrivo MC2 Weghorst Makelaardij WVC Volley MC1 de Stamper
Updated: 18-02-'20

 Meisjes C 2e Klasse B 1e Helft
Code Datum Tijd Teams Zaal Uitslag
MC2B1-CJ 21-09-2019 13:00u. Rosstars MC1 Vrivo MC2 De Rossweide4 – 0
MC2B1-JB 28-09-2019 16:00u. Vrivo MC2 TiMaX/DeVoKo MC3 de Stamper0 – 4
MC2B1-AJ 05-10-2019 12:30u. Krekkers MC2 Vrivo MC2 De Haambrink4 – 0
MC2B1-JK 12-10-2019 12:00u. Vrivo MC2 Dynamo Tubbergen MC2 de Stamper0 – 4
MC2B1-JL 19-10-2019 14:00u. Vrivo MC2 Springendal-Set-Up`65 MC5 de Stamper0 – 4
MC2B1-GJ 26-10-2019 14:00u. Vrivo MC1 Vrivo MC2 de Stamper4 – 0
MC2B1-IJ 02-11-2019 15:00u. Twente '05 MC3 Vrivo MC2 Pathmoshal4 – 0
MC2B1-JH 09-11-2019 16:00u. Vrivo MC2 Holyoke MC1 de Stamper0 – 4
MC2B1-JF 30-11-2019 14:00u. Vrivo MC2 TiMaX/DeVoKo MC4 de Stamper0 – 4
MC2B1-EJ 07-12-2019 11:30u. SVH VC MC1 Vrivo MC2 de Voordam3 – 1
Updated: 04-01-'20

 Meisjes C 2e Klasse D Tweede helft
Team Wedstrijden Punten Sets voor / tegen Punten voor / tegen Opmerking
1. Springendal-Set-Up`65 MC 3 5 23 18 / 2 491 / 352 Team met dispensa...
2. Fysio Engbersen Aastad MC 2 5 21 17 / 4 509 / 386 Team met dispensa...
3. Tornado Geesteren MC 4 4 12 10 / 7 387 / 348
4. Holyoke MC 1 4 5 4 / 12 296 / 372
5. Weghorst Makelaardij WVC Volley MC 1 4 3 3 / 13 323 / 388
6. Vrivo MC 2 4 1 1 / 15 232 / 392
Updated: 18-02-'20

 Meisjes C 2e Klasse B 1e Helft
Team Wedstrijden Punten Sets voor / tegen Punten voor / tegen Opmerking
1. TiMaX/DeVoKo MC 3 10 49 39 / 1 1003 / 551
2. TiMaX/DeVoKo MC 4 10 37 30 / 11 927 / 767
3. Vrivo MC 1 10 37 30 / 12 998 / 771
4. Krekkers MC 2 10 27 24 / 20 960 / 880
5. Rosstars MC 1 10 27 23 / 20 915 / 889
6. Holyoke MC 1 10 26 22 / 20 910 / 866
7. Dynamo Tubbergen MC 2 10 25 21 / 21 894 / 856
8. Twente '05 MC 3 10 19 16 / 26 807 / 906 Team met dispensa...
9. Springendal-Set-Up`65 MC 5 10 18 15 / 26 777 / 906
10. SVH VC MC 1 10 9 8 / 33 660 / 969 Team met dispensa...
11. Vrivo MC 2 10 1 1 / 39 511 / 1001
Updated: 04-01-'20

 Meisjes C 2e Klasse B 1e Helft
    trainen: MA 18:00U-19:15U(HAL 2)
 
Trainer(s):
Francois Kroes
 
Spelers:
Noa ten Hartog
Renske Aalderink
Sofene van der Kolk
Sophie Kroes
Sophie Ormel
Yasmijn Abbink

Shirtsponsor :