Meisjes MC 1 (C-Jeugd)

 Meisjes C 1e Klasse A Tweede helft
Code Datum Tijd Teams Zaal Uitslag
MC1A2-EA 08-02-2020 16:00u. Vrivo MC1 Apollo 8 MC2 de Stamper0 – 4
MC1A2-ED 22-02-2020 14:00u. Vrivo MC1 Tornado Geesteren MC2 de Stamper
MC1A2-CE 07-03-2020 15:00u. TiMaX/DeVoKo MC3 Vrivo MC1 Dorper Esch
MC1A2-EB 14-03-2020 16:00u. Vrivo MC1 Krekkers MC2 de Stamper
MC1A2-EC 28-03-2020 14:00u. Vrivo MC1 TiMaX/DeVoKo MC3 de Stamper
MC1A2-AE 18-04-2020 12:00u. Apollo 8 MC2 Vrivo MC1 de Veste
Updated: 18-02-'20

 Meisjes C 2e Klasse B 1e Helft
Code Datum Tijd Teams Zaal Uitslag
MC2B1-FG 21-09-2019 15:00u. TiMaX/DeVoKo MC4 Vrivo MC1 Dorper Esch3 – 2
MC2B1-GE 28-09-2019 18:00u. Vrivo MC1 SVH VC MC1 de Stamper4 – 0
MC2B1-GC 12-10-2019 14:00u. Vrivo MC1 Rosstars MC1 de Stamper3 – 1
MC2B1-BG 19-10-2019 15:00u. TiMaX/DeVoKo MC3 Vrivo MC1 Dorper Esch4 – 0
MC2B1-GJ 26-10-2019 14:00u. Vrivo MC1 Vrivo MC2 de Stamper4 – 0
MC2B1-GA 02-11-2019 14:00u. Vrivo MC1 Krekkers MC2 de Stamper4 – 0
MC2B1-KG 09-11-2019 13:30u. Dynamo Tubbergen MC2 Vrivo MC1 Sporthal De Vlaskoel3 – 2
MC2B1-GH 23-11-2019 12:00u. Vrivo MC1 Holyoke MC1 de Stamper3 – 1
MC2B1-IG 30-11-2019 15:00u. Twente '05 MC3 Vrivo MC1 Pathmoshal0 – 4
MC2B1-GL 14-12-2019 16:00u. Vrivo MC1 Springendal-Set-Up`65 MC5 de Stamper4 – 0
Updated: 04-01-'20

 Meisjes C 1e Klasse A Tweede helft
Team Wedstrijden Punten Sets voor / tegen Punten voor / tegen Opmerking
1. Apollo 8 MC 2 3 15 12 / 0 301 / 181
2. TiMaX/DeVoKo MC 3 3 10 8 / 4 271 / 211
3. Tornado Geesteren MC 2 3 7 6 / 7 265 / 269
4. Vrivo MC 1 3 4 4 / 10 236 / 308
5. Krekkers MC 2 4 4 4 / 13 278 / 382
Updated: 18-02-'20

 Meisjes C 2e Klasse B 1e Helft
Team Wedstrijden Punten Sets voor / tegen Punten voor / tegen Opmerking
1. TiMaX/DeVoKo MC 3 10 49 39 / 1 1003 / 551
2. TiMaX/DeVoKo MC 4 10 37 30 / 11 927 / 767
3. Vrivo MC 1 10 37 30 / 12 998 / 771
4. Krekkers MC 2 10 27 24 / 20 960 / 880
5. Rosstars MC 1 10 27 23 / 20 915 / 889
6. Holyoke MC 1 10 26 22 / 20 910 / 866
7. Dynamo Tubbergen MC 2 10 25 21 / 21 894 / 856
8. Twente '05 MC 3 10 19 16 / 26 807 / 906 Team met dispensa...
9. Springendal-Set-Up`65 MC 5 10 18 15 / 26 777 / 906
10. SVH VC MC 1 10 9 8 / 33 660 / 969 Team met dispensa...
11. Vrivo MC 2 10 1 1 / 39 511 / 1001
Updated: 04-01-'20

 Meisjes C 2e Klasse B 1e Helft
    trainen: MA 18:15U-19:45U(HAL 1)
 
Trainer(s):
Emma Fokke
Esther Fokke-Reinders
 
Spelers:
Lieke Smit
Lisette Aalderink
Lynn Botter
Madee Smelt
Miriam Goossen
Sophie Voortman
Suzanne Jonkman
Yvon Goosselink

Shirtsponsor :