Meisjes MB 2 (B-Jeugd)

 Meisjes B 2e Klasse A Tweede helft
Code Datum Tijd Teams Zaal Uitslag
MB2A2-CE 10-01-2020 19:00u. Medusa '56 MB1 Vrivo MB2 Sporthal het Punt4 – 0
MB2A2-EA 17-01-2020 19:15u. Vrivo MB2 Fysio Engbersen Aastad MB2 de Stamper0 – 4
MB2A2-ED 07-02-2020 19:15u. Vrivo MB2 SVH VC MB1 de Stamper0 – 4
MB2A2-DE 07-03-2020 09:30u. SVH VC MB1 Vrivo MB2 de Voordam
MB2A2-EB 13-03-2020 19:15u. Vrivo MB2 HVC MB2 de Stamper
MB2A2-AE 21-03-2020 11:30u. Fysio Engbersen Aastad MB2 Vrivo MB2 Windmolenbroek
MB2A2-EF 27-03-2020 19:15u. Vrivo MB2 Weghorst Makelaardij WVC Volley MB2 de Stamper
MB2A2-BE 03-04-2020 19:00u. HVC MB2 Vrivo MB2 de Beukenhage
MB2A2-FE 11-04-2020 13:00u. Weghorst Makelaardij WVC Volley MB2 Vrivo MB2 Dikkenshal
MB2A2-EC 17-04-2020 19:15u. Vrivo MB2 Medusa '56 MB1 de Stamper
Updated: 18-02-'20

 Meisjes B 2e Klasse B 1e Helft
Code Datum Tijd Teams Zaal Uitslag
MB2B1-CJ 21-09-2019 12:30u. Weghorst Makelaardij WVC Volley MB1 Vrivo MB2 Dikkenshal4 – 0
MB2B1-JB 27-09-2019 19:15u. Vrivo MB2 Rosstars MB1 de Stamper0 – 4
MB2B1-AJ 05-10-2019 14:00u. Webton Hengelo MB1 Vrivo MB2 Veldwijk4 – 0
MB2B1-JK 11-10-2019 19:15u. Vrivo MB2 Kerkemeijer Gemini MB1 de Stamper3 – 1
MB2B1-JL 18-10-2019 19:15u. Vrivo MB2 Rivo Rijssen MB4 de Stamper2 – 3
MB2B1-IJ 02-11-2019 15:00u. Elite/Dynamo MB1 Vrivo MB2 't Spilbroek4 – 0
MB2B1-JH 08-11-2019 19:15u. Vrivo MB2 Klumpers VVA MB2 de Stamper1 – 3
MB2B1-GJ 16-11-2019 12:30u. LEDnovate Esch Stars MB2 Vrivo MB2 't Eschhoes4 – 0
MB2B1-JF 29-11-2019 19:15u. Vrivo MB2 HVC MB3 de Stamper4 – 0
MB2B1-EJ 06-12-2019 19:00u. Saasveldia MB1 Vrivo MB2 Sportzaal van Reedestraat4 – 0
MB2B1-JD 13-12-2019 19:15u. Vrivo MB2 Fysio Engbersen Aastad MB2 de Stamper0 – 4
Updated: 04-01-'20

 Meisjes B 2e Klasse A Tweede helft
Team Wedstrijden Punten Sets voor / tegen Punten voor / tegen Opmerking
1. Fysio Engbersen Aastad MB 2 6 27 22 / 3 599 / 447
2. Medusa '56 MB 1 4 15 13 / 5 406 / 342 Team met dispensa...
3. SVH VC MB 1 5 10 8 / 12 435 / 436
4. HVC MB 2 4 8 7 / 10 358 / 372 Team met dispensa...
5. Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 2 2 0 0 / 8 118 / 201
6. Vrivo MB 2 3 0 0 / 12 183 / 301
Updated: 18-02-'20

 Meisjes B 2e Klasse B 1e Helft
Team Wedstrijden Punten Sets voor / tegen Punten voor / tegen Opmerking
1. Weghorst Makelaardij WVC Volley MB 1 11 55 44 / 0 1100 / 525
2. Rosstars MB 1 11 46 37 / 8 1058 / 778
3. Elite/Dynamo MB 1 11 40 33 / 13 1029 / 812
4. Webton Hengelo MB 1 11 35 28 / 17 1007 / 889
5. Fysio Engbersen Aastad MB 2 11 33 28 / 19 1022 / 950 Team met dispensa...
6. LEDnovate Esch Stars MB 2 11 29 24 / 23 948 / 959
7. Klumpers VVA MB 2 11 25 20 / 24 895 / 959
8. Saasveldia MB 1 11 21 18 / 27 875 / 982
9. Kerkemeijer Gemini MB 1 11 20 17 / 28 905 / 991
10. Rivo Rijssen MB 4 11 12 11 / 35 808 / 1099
11. Vrivo MB 2 11 12 10 / 35 790 / 1045
12. HVC MB 3 11 2 2 / 43 647 / 1095
Updated: 04-01-'20

 Meisjes B 2e Klasse B 1e Helft
    trainen: MA 18:30U-20:15U(HAL 2)
 
Trainer(s):
Linda Jaspers-Faijer
 
Spelers:
Anna Bootsma
Diede Bisschop
Klaartje Huls
Lisa van der Kolk
Martha Pronczuk
Mirthe Bos
Roos Drenthen
Wieske Hazelaar

Shirtsponsor :