Dames 2 (Recreanten)

 Recreanten Twente 2e Klasse A
Code Datum Tijd Teams Zaal Uitslag
RTD2A-GE 19-09-2019 20:20u. Weghorst Makelaardij WVC Volley DR4 Vrivo DR2 Schelfhorst4 – 0
RTD2A-EI 19-09-2019 21:40u. Vrivo DR2 Time Out'75 DR1 Schelfhorst2 – 2
RTD2A-EA 17-10-2019 21:40u. Vrivo DR2 Markel-Up DR1 Schelfhorst2 – 2
RTD2A-DE 17-10-2019 22:20u. Weghorst Makelaardij WVC Volley DR3 Vrivo DR2 Schelfhorst0 – 4
RTD2A-EB 07-11-2019 19:40u. Vrivo DR2 Holyoke DR3 Schelfhorst2 – 2
RTD2A-FE 07-11-2019 20:20u. Daarlerveen DR1 Vrivo DR2 Schelfhorst4 – 0
RTD2A-EC 28-11-2019 19:40u. Vrivo DR2 Ledo DR1 Schelfhorst4 – 0
RTD2A-IE 28-11-2019 20:20u. Time Out'75 DR1 Vrivo DR2 Schelfhorst0 – 4
RTD2A-HE 08-01-2020 19:40u. SVH VC DR1 Vrivo DR2 Sporthal 't Trefpunt4 – 0
RTD2A-JE 08-01-2020 20:20u. Wevo 70 DR1 Vrivo DR2 Sporthal 't Trefpunt4 – 0
RTD2A-AE 16-01-2020 21:00u. Markel-Up DR1 Vrivo DR2 Schelfhorst2 – 2
RTD2A-EF 16-01-2020 22:20u. Vrivo DR2 Daarlerveen DR1 Schelfhorst2 – 2
RTD2A-EJ 22-01-2020 19:40u. Vrivo DR2 Wevo 70 DR1 Sporthal 't Trefpunt
RTD2A-EH 22-01-2020 20:20u. Vrivo DR2 SVH VC DR1 Sporthal 't Trefpunt
RTD2A-CE 13-02-2020 19:00u. Ledo DR1 Vrivo DR2 Schelfhorst
RTD2A-EG 13-02-2020 20:20u. Vrivo DR2 Weghorst Makelaardij WVC Volley DR4 Schelfhorst
RTD2A-ED 16-04-2020 19:00u. Vrivo DR2 Weghorst Makelaardij WVC Volley DR3 Schelfhorst
RTD2A-BE 16-04-2020 20:20u. Holyoke DR3 Vrivo DR2 Schelfhorst
Updated: 17-01-'20

 Recreanten Twente 2e Klasse A
Team Wedstrijden Punten Sets voor / tegen Punten voor / tegen Opmerking
1. Holyoke DR 3 10 28 28 / 12 552 / 450
2. Ledo DR 1 10 27 27 / 13 536 / 440
3. SVH VC DR 1 10 27 27 / 13 536 / 476
4. Wevo 70 DR 1 12 25 25 / 23 623 / 616
5. Daarlerveen DR 1 10 24 24 / 16 502 / 505
6. Vrivo DR 2 10 18 18 / 22 505 / 488
7. Time Out'75 DR 1 10 18 18 / 22 468 / 493
8. Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 4 8 14 14 / 18 360 / 402
9. Weghorst Makelaardij WVC Volley DR 3 10 11 11 / 29 437 / 508
10. Markel-Up DR 1 10 8 8 / 32 415 / 556
Updated: 17-01-'20

 Recreanten Twente 2e Klasse A
    trainen: DO 20:30U-22:00U(HAL 1)
 
Spelers:
Agnes Slot
Angela Reinders
Ans Goossen
Erika Spenkelink
Hannie Aalderink
Manon Koning
Marleen Neurink
Renate Schoemaker
Ursula Mollink

Shirtsponsor :