Heren 1 (Heren Senioren)

 Heren Promotieklasse A
Code Datum Tijd Teams Zaal Uitslag
HPA-JB 27-09-2018 21:00u. Vosta HS1 Vrivo HS1 Pathmoshal
HPA-BI 06-10-2018 17:00u. Vrivo HS1 Elite/Dynamo HS1 de Stamper
HPA-HB 12-10-2018 21:15u. Markel-Up HS1 Vrivo HS1 de Haverkamp
HPA-BG 20-10-2018 16:45u. Vrivo HS1 Volley '68 HS1 de Stamper
HPA-FB 03-11-2018 18:00u. Ecare Apollo 8 HS2 Vrivo HS1 de Veste
HPA-BE 10-11-2018 17:00u. Vrivo HS1 Harambee HS2 de Stamper
HPA-DB 17-11-2018 17:00u. Rosstars HS1 Vrivo HS1 De Rossweide
HPA-BC 24-11-2018 12:00u. Vrivo HS1 Devoc HS1 de Stamper
HPA-BK 30-11-2018 20:00u. Vrivo HS1 Rivo HS1 de Stamper
HPA-LB 08-12-2018 16:00u. Ecare Apollo 8 HS3 Vrivo HS1 de Veste
HPA-AB 15-12-2018 15:30u. Fysio Engbersen Aastad HS1 Vrivo HS1 Windmolenbroek
HPA-BJ 12-01-2019 15:30u. Vrivo HS1 Vosta HS1 de Stamper
HPA-IB 19-01-2019 17:00u. Elite/Dynamo HS1 Vrivo HS1 't Spilbroek
HPA-BH 26-01-2019 17:00u. Vrivo HS1 Markel-Up HS1 de Stamper
HPA-GB 01-02-2019 21:00u. Volley '68 HS1 Vrivo HS1 de Fakkel
HPA-BF 09-02-2019 18:30u. Vrivo HS1 Ecare Apollo 8 HS2 de Stamper
HPA-EB 15-02-2019 19:00u. Harambee HS2 Vrivo HS1 Universitair Sportcentrum
HPA-BD 09-03-2019 17:00u. Vrivo HS1 Rosstars HS1 de Stamper
HPA-CB 15-03-2019 21:00u. Devoc HS1 Vrivo HS1 de Reiger
HPA-BL 23-03-2019 17:00u. Vrivo HS1 Ecare Apollo 8 HS3 de Stamper
HPA-BA 06-04-2019 17:00u. Vrivo HS1 Fysio Engbersen Aastad HS1 de Stamper
HPA-KB 13-04-2019 18:00u. Rivo HS1 Vrivo HS1 Dorpsaccommodatie Rietmolen
Updated: 22-07-'18

 Heren Promotieklasse A
Team Wedstrijden Punten Sets voor / tegen Punten voor / tegen Opmerking
1. Fysio Engbersen Aastad HS 1 0 0 0 / 0 0 / 0
2. Vrivo HS 1 0 0 0 / 0 0 / 0
3. Devoc HS 1 0 0 0 / 0 0 / 0
4. Rosstars HS 1 0 0 0 / 0 0 / 0
5. Harambee HS 2 0 0 0 / 0 0 / 0
6. Ecare Apollo 8 HS 2 0 0 0 / 0 0 / 0
7. Volley '68 HS 1 0 0 0 / 0 0 / 0
8. Markel-Up HS 1 0 0 0 / 0 0 / 0
9. Elite/Dynamo HS 1 0 0 0 / 0 0 / 0
10. Vosta HS 1 0 0 0 / 0 0 / 0
11. Rivo HS 1 0 0 0 / 0 0 / 0
12. Ecare Apollo 8 HS 3 0 0 0 / 0 0 / 0
Updated: 22-07-'18

 Heren Promotieklasse A
    trainen: Wo 19:45u-21:45u(Hal 2)
 
Trainer(s):
Bertus de Jong
 
Spelers:
Berthil Jansen
Hugo Hessing
Jeroen Kunst
Leon de Jong
Mark Lansink
Reinout Smelt
Robert Pezy
Sander de Koning
Wiljen Veldhuis