Fluitschema Wanneer welk lid zich inzet voor de vereniging.
25-02-2019

de Stamper, VRIEZENVEEN

Wedstrijdleiding:
20:15u
Vrivo DS4 - Mintonette DS2
Hanriëtte Drent Linda Wessels
27-02-2019

de Stamper, VRIEZENVEEN

Wedstrijdleiding: Dames 4 (De Stamper)
20:30u
Vrivo DS2 - Saasveldia DS2
Erik Smelt
08-03-2019

de Stamper, VRIEZENVEEN

Wedstrijdleiding: Dames 1 (De Stamper)
19:00u
Vrivo DS3 - BUVO DS1
Jeroen Schoemaker Lian Reekers
Vrivo MB2 - Dynamiek MB1
Fleur Bos Anne de Bont
Wedstrijdleiding: Heren 1 (De Stamper)
21:00u
Vrivo DS1 - Twente '05 DS2
Nick Ekkel Alfred Scholten
Vrivo DS4 - Ti-Volley DS2
Laura Lamtink Simon Winkel
09-03-2019

de Stamper, VRIEZENVEEN

Wedstrijdleiding: Heren 2 (De Stamper)
13:00u
Vrivo MC1 - TiMaX/DeVoKo MC3
Annelot Dijkstra Wilmy Nijland
Wedstrijdleiding: Heren 3 (De Stamper)
15:00u
Vrivo JC1 - Rivo Rijssen JC1
Gert-jan Tijhoff Emma Meijerink
Kirsten Schaap
Vrivo HS2 - Harambee HS3
Eline Boswinkel Pleun Piksen
Daniëlle Borger
Wedstrijdleiding: Dames 2 (De Stamper)
17:00u
Vrivo MC2 - Tornado Geesteren MC3
Wilmy Nijland Klaartje Huls
Lynn Botter
Vrivo HS1 - Rosstars HS1
NeVoBo Mette Dommerholt
Nienke Zomer
Vrivo HS3 - Harambee HS7
Sjors Termorshuizen Lisa van der Kolk
Leanne Slijkhuis
15-03-2019

de Stamper, VRIEZENVEEN

Wedstrijdleiding: Dames 5 (De Semi-hal)
20:00u
Vrivo DS4 - Apollo 8 DS10
Merle Alberts Lotte van Mispelaar
Vrivo DS2 - Apollo 8 DS4
Edine Pape Noëlle Snippe
16-03-2019

de Stamper, VRIEZENVEEN

Wedstrijdleiding: Dames 4 (De Semi-hal)
15:00u
Vrivo DS5 - TVO DS3
Beau Alberts Lienke Schoemaker
Mart Strijk
22-03-2019

de Stamper, VRIEZENVEEN

Wedstrijdleiding: Dames 1 (De Stamper)
19:00u
Vrivo DS3 - Tornado Geesteren DS6
Elise Horst Bart Meijer
Vrivo MB2 - Apollo 8 MB4
Eva Zomer Fleur Bos
Vrivo MB1 - Pollux MB2
Job Abbink Alfred Scholten
Wedstrijdleiding: Heren 2 (De Stamper)
21:00u
Vrivo DS1 - Rivo Rijssen DS3
Wout Smelt Hieke Aman
23-03-2019

de Stamper, VRIEZENVEEN

Wedstrijdleiding: Dames 5 (De Semi-hal)
15:00u
Vrivo HS2 - RAS-H HS1
Berthil Jansen Emma Meijerink
Tess Neurink
Vrivo MC2 - Webton Hengelo MC2
Lisanne Vrielink Mirthe Bos
Kirsten Schaap
Wedstrijdleiding: Dames 2 (De Semi-hal)
17:00u
Vrivo HS1 - Apollo 8 HS3
NeVoBo Dian Smelt
Roos Drenthen
Vrivo HS3 - Rivo Rijssen HS3
Fabio Masiello Lisa van der Kolk
Lynn Brughuis
29-03-2019

de Stamper, VRIEZENVEEN

Wedstrijdleiding: Dames 4 (De Stamper)
19:00u
Vrivo MB2 - Fysio Engbersen Aastad MB3
Ilse Nobel Carmen Poelman
Diede Bisschop
Wedstrijdleiding: Heren 3 (De Stamper)
21:00u
Vrivo HS2 - Mare Volley HS1
Minou Elzinga Stephanie Lohuis
30-03-2019

de Stamper, VRIEZENVEEN

Wedstrijdleiding: Dames 1 (De Stamper)
13:00u
Vrivo MB1 - Wevo 70 MB2
Robert Pezy Lisanne Post
01-04-2019

de Stamper, VRIEZENVEEN

Wedstrijdleiding: Heren 1 (De Stamper)
20:00u
Vrivo DS1 - Dynamo Tubbergen DS4
Hugo Hessing Irene Hekkelman
Wedstrijdleiding:
20:15u
Vrivo DS2 - Volley '68 DS2
05-04-2019

de Stamper, VRIEZENVEEN

Wedstrijdleiding: Dames 4 (De Stamper)
19:00u
Vrivo MB1 - Springendal-Set-Up`65 MB3
Monique Slaat Suzanne Jonkman
Sophie Voortman
Vrivo DS3 - Wevo 70 DS3
Josien Waterink Donna Hospers
Daniëlle Borger
Wedstrijdleiding: Heren 1 (De Stamper)
21:00u
Vrivo DS1 - Fysio Engbersen Aastad DS1
Reinout Smelt Irene Hekkelman
Vrivo DS2 - Wevo 70 DS2
Fabio Masiello Jolein Jaspers-Faijer
Vrivo DS4 - Dynamiek DS3
Laura Lamtink Linda Wessels
06-04-2019

de Stamper, VRIEZENVEEN

Wedstrijdleiding: Dames 5 (De Stamper)
13:00u
Vrivo MC1 - Klumpers VVA MC1
Elise Horst Els Makkinga
Meike Meulman
Wedstrijdleiding: Heren 3 (De Stamper)
15:00u
Vrivo DS5 - Weghorst Makelaardij WVC Volley DS4
Jochem de Goeijen Marlon Smelt
Amke Menkveld
Vrivo HS2 - ATC HS1
Hugo Hessing Jolein Jaspers-Faijer
Pleun Piksen
Vrivo JC1 - NeeDie JC1
Karen Tijhoff Janke Bramer
Lieke Kienhuis
Wedstrijdleiding: Dames 3 (De Stamper)
17:00u
Vrivo MC2 - Polstars MC2
Beau Alberts Chantal Hulter
Wietske Karsten
Vrivo HS3 - Rivo Rijssen HS3
Koen Smelt Daphne Smelt
Anna Bootsma
Vrivo HS1 - Fysio Engbersen Aastad HS1
NeVoBo Susan Uitslag
Lieke Souverijn